fbpx

Wynajem drona, operator drona na plan filmowy

https://www.sevenshots.pl/wynajem-drona-operator-drona-na-plan-filmowy/

Zajmujemy się wynajmem drona wraz z operatorem drona i / lub operatorem kamery drona na plany filmowe, eventy i wydarzenia, dron do filmu dokumentalnegozdjęcia z drona czy do transmisji live.

Mamy kilkuletnie doświadczenie w pracy na planach filmów reklamowychfabularnychdokumentalnych, dla produkcji telewizyjnej, przy transmisjach live. Wzbiliśmy się w powietrze w wielu miejscach w Polsce oraz na świecie – m.in. Gdańsk, GdyniaWarszawaWrocławKraków, Olsztyn, PoznańTatry z lotu ptaka, ale również w takich miejscach jak Karaibyaustriackie AlpyChorwacjaAndoraPirenejeFrancjaNiemcySłowacjaAlbania i w wielu innych cudownych lokalizacjach. Pracujemy zarówno w Polsce jak i wyjazdowo za granicą przy projektach krótko i długoterminowych.

Pracowaliśmy m.in. dla takich marek i instytucji jak Adidas, amerykańska telewizja PBSCanal+Planete+TVPEmpikSkodaSony MusicBank Pekao SA, Hugo Boss.

Do zdjęć i filmów lotniczych wykorzystujemy profesjonalnego drona z dużą matrycą i wymienną optyką – DJI Inspire 2 z kamerą X5S. Dla wymagających autorów zdjęć i producentów oferujemy zapis w 4K/UHD w nisko skompresowanych formatach ProRes 422, ProRes 4444 lub RAW zapewniających najwyższą jakość w postprodukcji. Dostępne są u nas także różne ogniskowe obiektywów – od 15mm do 45mm (ekwiwalent 30mm do 90mm dla pełnej klatki fotograficznej).

Nie tylko na plan filmowy

Zdjęcia z drona i filmy z drona to również świetny content dla social media oraz wszelkiego rodzaju digital marketingu. Chodzi nie tylko o ujęcia z lotu ptaka ale również panoramy 360 stopni czy livestreaming na platformy takie jak YouTubeInstagram czy Facebook.

Na wynajem drona decydują się nie tylko producenci filmowi ale również agencje nieruchomości czy firmy budowlaneUjęcia z powietrza idealnie nadają się na prezentacje domówmieszkańosiedliplaców budowy.

Powietrzna rewolucja

Drony zdecydowanie zrewolucjonizowały świat, a w tym produkcje filmową. Dla autorów zdjęć jest to kolejne doskonałe narzędzie do wykorzystania w narracji filmowej. W dodatku jest to rozwiązanie dużo tańsze oraz łatwiejsze w użyciu niż np. helikoptery.

Wynajem drona - cena, warunki, pozwolenia

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, skontaktuj się z nami żeby omówić szczegóły!

Skontaktuj się

+48 665 020 777

kontakt@sevenshots.pl
Gdańsk

    Strona jest chroniona przez reCaptcha i Google.
    Polityka prywatności i
    Warunki usługi.

    Posted By

    admin