fbpx

Filmowanie Trójmiasto, ekipa filmowa Seven Shots

https://www.sevenshots.pl/seven-shots-studio-filmowe-filmowanie-trojmiasto/

Seven Shots to działająca od 2017 roku ekipa filmowa. Nasz dom to przede wszystkim Gdańsk, Gdynia i Trójmiasto, jednak pracujemy w całej Polsce. Naszą domeną jest kompleksowa produkcja filmowa, ale jako ekipa filmowa pracujemy też osobno przy innych produkcjach – tzw. obsługa planu filmowego jako operator kamery, operator drona, asystent kamery.

Produkcja filmowa z Trójmiasta

Zajmujemy się różnymi typami realizacji są to m.in. filmy sportowe, filmy reportażowe, filmowanie eventów, filmowanie wydarzeń, relacje z eventów, filmy reklamowe i promocyjne, bilboard sponsorski, wizytówka firmy, film korporacyjny, film dokumentalny, teledyski.

Wynajem drona – ujęcia z lotu ptaka

Do zakresu naszych usług należy również wynajem drona na plan filmowy. Do lotów dronem jako nieliczni w Trójmieście używamy wysokiej jakości sprzętu – drona DJI Inspire 2, który gwarantuje wysokiej jakości zapis w profesjonalnych kodekach filmowych RAW i ProRes. Zapewniamy również wymienną optykę przy filmowaniu z drona. W naszym portfolio można podejrzeć nie tylko Gdańsk z lotu ptaka, ale całe Trójmiasto, Polskę i inne zakątki świata.

Realizujemy również transmisje live, transmisje live z drona. Dysponujemy własnym sprzętem. Zapraszamy do sprawdzenia portfolio i do kontaktu!

Skontaktuj się

+48 665 020 777

kontakt@sevenshots.pl
Gdańsk

Strona jest chroniona przez reCaptcha i Google.
Polityka prywatności i
Warunki usługi.

Posted By

admin